Jak lepiej się uczyć – trening mózgu.

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie,

Nie zapominajcie, że zachowanie sprawności umysłowej jest bardzo ważne! Regularny trening mózgu sprawia, że umysł na długo zachowuje sprawność, pozwala na lepsze zapamiętywanie i szybsze kojarzenie faktów, osób, miejsc i zdarzeń. Jak zatem ćwiczyć mózg?

Aby wspomóc Was w organizowaniu nauki własnej, ale także pobudzić mózg do działania, zachęcam Was do wzięcia udziału w webinarze, organizowanym przez Uniwersytet SWPS “Trening mózgu-naucz się lepiej uczyć”, który odbędzie się dzisiaj tj. 19 marca,w godzinach 16:00-17:00.

Możliwość zapisu na stronie: https://www.swps.pl/strefa-psyche/wydarzenia/403-webinarium/21232-trening-mozgu-naucz-sie-lepiej-uczyc-webinar-dla-mlodziezy
A Ty jak pobudzasz swój mózg i umysł do działania? Wymień się z innymi swoimi sposobami na skuteczną i efektywną naukę? 🙂

Z pozdrowieniami
Pedagog szkolny Aneta Ignasiak