Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia wspierające

korekcyjno – kompensacyjne:

  • Jolanta Sopot, kl. II, czwartek, 6. lekcja, sala 31 i piątek, 6. lekcja sala 30
  • Anna Świerżewska, kl. III, środa, 3. lekcja, sala 25
  • Jolanta Parzonka, kl. III, środa, 6. lekcja, sala 34
  • Edyta Cichońka, kl. V, piątek, 7. lekcja, sala 32

dydaktyczno-wyrównawcze

  • Dorota Radochońska, kl.II EW, środa, 6.lekcja, sala 33
  • Agnieszka Dziurbiel, kl.II,EW, poniedziałek, 6.lekcja,biblioteka
    Anna Świerżewska, kl.III,EW, środa, 4.lekcja, sala 25
  • Izabella Pawlak-Trela, kl. III EW, wtorek, 5. lekcja, sala 34
  • Maria Nowakowska, kl. IV,matematyka,czwartek,0.lekcja, sala 30
  • Renata Bock, kl.V, matematyka, poniedziałek, 7. lekcja, sala 31
  • Maria Nowakowska, kl. VI,matematyka,poniedziałek,7.lekcja, sala 210
  • Agata Klesta, kl.VI, matematyka, pon. 7. lekcja, s.31
  • Agata Klesta, kl. VIII, matematyka, czwartek, lekcja 0., sala 210
  • Olga Hudko, kl. IV, j.angielski, poniedziałek, 7.lekcja, sala 37
  • Andrzej Nieborak, kl. V, j.angielski, piątek, 5. i 7. lekcja, sala 31
  • Katarzyna Wieczorek, kl.VI, j. angielski, piątek, 7.lekcja, sala 109
  • Katarzyna Wieczorek, kl.VII, j. angielski, środa, 0.lekcja, sala 109
  • Ewelina Limanówka, kl. VIII, j. angielski, środa, 8.lekcja, sala 108
  • Marlena Bajda, kl. VII-VIII, j. niemiecki, czwartek, 0.lekcja, sala 17
  • Edyta Cichońska, kl.IV, j.polski, piątek, 6.lekcja, sala 32
  • Karolina Chudek, kl.V, j.polski, środa i piątek, 7.lekcja, sala 38
  • Monika Hercuń, kl.VI, j.polski, wtorek, 8.lekcja, sala 37
  • Ewa Chawar,kl. VI, j.polski, środa, 1.lekcja, sala 110
  • Ewa Chawar,kl. VII, j.polski, poniedziałek, 0. lekcja, sala 110
  • Monika Hercuń, kl. VIII, j.polski, poniedziałek, 8. lekcja, sala.212

gimnastyka korekcyjna:

  • Aneta Stec, kl.0, poniedziałek, 4.lekcja
  • Bożena Zapotoczna, kl. 1a, środa, 12.30-13.15
  • Bożena Zapotoczna, kl. 1b, środa, 13.20-14.05
  • Bożena Zapotoczna, kl. 1c, środa, 14.10-14.55
  • Aneta Stec, kl.2a, wtorek, 5.lekcja
  • Dagmara Szulc-Wawrzyniak, kl.2b, poniedziałek, 11.40-12.25
  • Dagmara Szulc-Wawrzyniak,kl.2c, środa, 12.10-12.55
  • Aneta Stec, kl.3a, poniedziałek, 3.lekcja
  • Aneta Stec, kl.3b, piątek, 3.lekcja
  • Dagmara Szulc-Wawrzyniak,kl.3c, środa,13.00-13.45
  • Aneta Stec, Gimnastyka z elementami gimnastyki korekcyjnej, kl.IV-VIII,piątek, 13.55-14.40, Grecka
  • Aneta Stec, Uczeń w dobrej formie, kl.IV-VIII,wtorek, 14.50-15.35, Grecka

wspierające umiejętność uczenia się:

  • Techniki uczenia się, kl. VIII, Magdalena Zatoń,poniedziałek, 0. lekcja, sala109
  • Techniki uczenia się, kl. VIII, Monika Hercuń poniedziałek, 7.lekcja/wtorek 1.lekcja

Zajęcia rozwijające zainteresowania

  • Szachy I-III Małgorzata Donarska-Dubaj:
    kl. I , poniedziałek, godz. 12.30 -13.15
    kl. II, poniedziałek, godz. 13.15-14.00
    kl.III, czwartek, godz. 8.25-9.55
  • Zajęcia międzykulturowe, kl.I, Daria Mikołajczyk piątek, 6.lekcja, sala 31
  • Koło matematyczne, kl.II, Jolanta Sopot śr 11.40-12.25 s.35
  • Taniec towarzyski dla początkujących, klasy I-III, Katarzyna Bachmann-Kasenberg czwartki 16.15-17.00, świetlica
  • Klub młodego czytelnika,kl.I, Krystyna Jóźwik środa, 5.lekcja,świetlica
  • Zajęcia z czytelnictwa, klasy II, Agnieszka Dziurbiel: wtorek 12.45- 13.30, biblioteka
  • Kółko polonistyczne, kl.III, Anna Świerżewskawtorek, 3. godz., sala 26
  • Koło regionalne, kl. III, Jolanta Parzonka piątek, godz.12.45 sala 34/wyjścia,
  • Laboratorium kreatywności, kl. 1, Iwona Nowakwtorek, godz. 12.45 – 13.30, sala 35
  • Mała gosposia, kl.II, Elżbieta Sztynyk środa 10.00 – 11.30, stołówka szkolna
  • Manufaktura (szycie z filcu, dequpage), kl. I-III, Barbara Kuprewicz wtorek,   godz.10:40-11:30/czwartek, godz.13:20-14:30/świetlica
  • Zajęcia plastyczno-czytelnicze, kl.II, Beata Olszak wtorek, godz 14.30, sala 26
  • Koło przyrodniczno -ekologiczne: EKOLUDKI, kl.II, Dorota Radochońska środa, 7. lekcja  w sali 34 lub 31
  • Destination Imagination, kl. V-VI, Barbara Kołodziej ,Wioletta Kucharek, środa 14.30-16.00 sala 21
  • Destination Imagination, kl. V-VI, Małgorzata Donarska-Dubaj, Magdalena Sikora, czwartek 13:30 – 15, sala TV świetlica.
  • Koło dziennikarskie, kl. IV-VI, Karolina Chudek poniedziałek, 7. lekcja, sala 38
  • Koło regionalne, kl. IV-VI, Karolina Chudek wtorek, 7.lekcja, sala 38
  • Koło fletowe, kl. V-VI, Alicja Wiłkowska poniedziałek, 7. lekcja, s.213
  • Język rosyjski, kl.V, Olga Hudko wtorek, 7.lekcja, sala 37
  • Tropiciele greckich mitów, Monika Hercuń poniedziałek, lekcja 0, sala 212
  • Zajęcia teatralne, kl.VI, Iwona Łoś-Franczak czwartek, 7.i 8.lekcja, sala 213
  • Język angielski – rozszerzenie, kl. VI, Ewelina Limanówkapiątek, 0. lekcja, sala 108
  • Język angielski w turystyce, kl.VII-VIII, Olga Hudko poniedziałek, 0. lekcja, sala 108
  • Dyskusyjny Klub Edukacyjny, kl.VI-VII, Ewa Chawarwtorek, lekcja 0., sala 110
  • Koło matematyczne kl. VI-VII, Maria Nowakowskawtorek, 0.lekcja, s.30
  • Koło biologiczne, kl. VII-VIII, Ewa Załuskaczwartek, 8.lekcja, sala 19
  • Koło fizyczne, kl. VII-VIII, Dorota Sęga środa i czwartek , 0. lekcja, s.211
  • Akademia koszykówki dziewcząt,kl.I-III, Aneta Stec poniedziałek i czwartek, godz.14.00-15.00, Grecka
  • Akademia koszykówki dziewcząt,kl.IV-VI, Aneta Stec poniedziałek i czwartek, godz.15.00-17.15, Grecka
  • Koszykówka dla chłopców,kl.IV-VII, Aneta Stec poniedziałek i czwartek, godz.17.15-18.15, Grecka
  • Mini-koszykówka dla chłopców, kl.I-III, Aneta Stec środa, 14.50-15.35, Grecka
  • Volleymania siatkówka, kl.IV-VI,Grecka, Dagmara Szulc-Wawrzyniak wtorki godz. 14.30-16.00 klasy IV i V/godz. 16.00-17.30 kl. VI piątki co drugi tydzień na zmianę klasy IV-V i VI, godz. 14.15-15.45
  • SKS “Siatusie 2” siatkówka, kl. VII-VIII, Dagmara Szulc-Wawrzyniak wtorki – godz. 17.30-19.15/ piątki – godz. 15.45- 17.30
  • Bumboteka, kl. IV-VIII, Dagmara Szulc-Wawrzyniak poniedziałki 8.lekcja na Szkockiej
  • Tenis stołowy, kl.IV-VIII, Dagmara Szulc-Wawrzyniak poniedziałek, 9.lekcja: 15.40- 16.25 na Szkockiej