Nasze osiągnięcia

Największe sukcesy uczniów w poszczególnych latach to:

2018/19

  • I miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności
  • I miejsce w wyzwaniu bliźniaczym – Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności.
  • I miejsce zespołowo – Dolnośląski Konkurs Małego Programisty
  • srebrny medal indywidualnie  – Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików (kategoria -łucznictwo )
  • III miejsce drużyny Tik TakiOgólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności   ( Hanna Sikora, Martyna Komarowska, Hanna Lota, Zofia Serafińska, Julia Michalak,Antonina Wiłkowska)
  • III miejsce w konkursie międzyszkolnym “Niemcy w mojej wyobraźni” (Eryk Pszczołowski)
  • finalistka – zDolny Ślązaczek z cz. humanistycznej(Marta Kosz)
  • finalistka Olimpiady Matematycznej Juniorów (Marta Kosz)
  • finalistka ogólnopolskiej XV Olimpiada Matematycznej (Marta Kosz)
  • laureatka – zDolny Ślązaczek z cz. humanistycznej
  • laureatka zDolnego Ślązaczka z matematyki (Marta Kosz)
  • laureatka Zdolny Ślązaczek z j. angielskiego (Marta Kosz)
  • wyróżnienie w konkursie IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Mówionej i Śpiewanej im.Cz. Miłosza w kategorii “poezja śpiewana” (Weronika Tuszyńska)

2017/18

  • III miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności
  • I miejsce – Ogólnopolskim konkursie “Szkolne rewolucje” – praca zbiorowa ( szkolna- klasy V)
  • II miejsce – Dolnośląski Konkurs Małego Programisty
  • III miejsce –  Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny

2016/17

  • Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej “Jesienne pejzaże” Hanna Sojka
  • 6 lokata w Międzynarodowej Olimpiadzie Kreatywności- ( Hanna Sikora, Hanna Cywińska, Mateusz Potrykus, Mateusz Has)
  • III miejsce  – IV Międzyszkolny Konkurs Literacko=Plastyczny „Rzuć okiem”  w kategorii literatura
  • wyróżnienie – Międzyszkolny Konkurs Literacki „Kartka z książki kucharskiej”
  • I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Język Maszyn (kategoria 1-3)
  • II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Język Maszyn (kategoria 4-6)
  • Finał XVII Konkursu Miejskiego Wrocławskie Krasnale
  • Finał XVII Konkursu Miejskiego Matematycznego
  • Międzynarodowy Konkurs – Kangur Matematyczny

2015/16

  • I miejsce w międzynarodowym konkursie ekologicznym na prezentację multimedialną Anna Pokojska
  • I miejsce we wrocławskim konkursie Odkryj w sobie programistę w grupie wiekowej I-III , Natalia Górowska, Marcel Welna, Jakub Fijałkowski
  • II miejsce we wrocławskim konkursie Odkryj w sobie programistę w grupie wiekowej IV-VI Marta Kosz, Katarzyna Rak, Marianna Maroszek
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr Aleksander Wieczorek

2014/15

  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie na klip wideo “Akademia Blisko Ciebie”- grupa uczniów IIIa
  • II miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Romantycznej
  • Finalista Dolnośląskiego Konkursu “Mały Programista”- Przemysław Kojs
  • III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym “Rowerowy zawrót głowy” w kategorii prezentacja multimedialna- Michał Fluder
  • IV,V, X miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
  • finalista konkursu “zDolny Ślązaczek”-  Filip Wieczorek
  • laureatka konkursu “zDolny Ślązaczek”- Paulina Leszczuk
  • Udział w międzynarodowym konkursie informatycznym “Bóbr”- wyróżnienie dla Marianny Maroszek

2013/2014

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym na Prezentację Multimedialną “Świat Ptasich Prawd”
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym “Bóbr” w przedziale klas IV-VI- Michał Grzegórzek-Kiaszewicz
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym “Bóbr” w przedziale klas I-III- Marianna Maroszek

2011/2012

  • II i III miejsce w XII Miejskim Konkursie Recytatorskim “Spotkanie z wierszem”
  • I miejsce w IV Wrocławskim Turnieju Szkół Podstawowych SUDOKU
  • II miejsce w kategorii wiersz, III miejsce w kategorii baśń, wyróżnienie w kategorii prezentacja multimedialna w V Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym “Kto ma pszczoły- ten ma miód”
  • I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Anglojęzycznej Literatury Dziecięcej w kategorii klas 1-3
  • wyróżnienie w IX Międzyszkonym Konkursie Poetyckim “I ty możesz zostać poetą”
  • laureatka – Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego.

Każdy konkurs cieszył się zainteresowaniem i dostarczał wielu przeżyć. Uczniowie mogli sprawdzać swoją wiedzę, pracować w grupie, poszukiwać informacji, przeżywać emocje, prezentować swoje umiejętności, podnosić samoocenę.

2009/2010

  • I miejsce – we Wrocławskiej Lidze Koszykówki klas II
  • III miejsce – w Ogólnopolskim Turnieju w tenisie ziemnym
  • I miejsce – w rozgrywkach siatkówki -Kinder Sport chłopców, awans do Pucharu Polski
  • I miejsce -w Mistrzostwach Wrocławia w mini siatkówce chłopcówIII miejsce – w Mistrzostwach Wrocławia w mini siatkówce dziewcząt
  • I miejsce – w strefie zachód w piłce nożnej
  • II miejsce – w Międzywojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Dolnośląska kolej dawniej i dziś”
  • Prezentacje prac plastycznych w Dreźnie
  • III miejsce – w Konkursie „Wrocławskie krasnale klas I-III
  • III miejsce – w Międzynarodowym konkursie Ekologicznym „Las zielony przyjaciel” kategoria komiks
  • Udział w konkursie międzyszkolnym „Małe formy teatralne w języku angielskim” kl. II-III
  • III miejsce – w konkursie międzyszkolnym na prezentację multimedialną „Famous Polish People”
  • I miejsce – w konkursie plastycznym świetlic „Wiosna cała z kółeczek”
  • Finalista Wrocławskiego Turnieju Młodych Matematyków

2008/2009

  1. Laureatka IV Interdyscyplinarnego Konkursu Zdolny Ślązaczek 2008/2009.
  2. Finalistka Małego Finału Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego Słowo daję 2008/2009.
  3. Finalistka Wrocławskiego Turnieju Młodych Matematyków 2008/2009.
  4. Asy z szóstej klasy –4 finalistki II etapu – miejskiego
  5. Legendy Wrocławia w kategorii grafika – III miejsce w etapie międzyszkolnym
  6. Legendy Wrocławia w kategorii tekst – I miejsce w etapie międzyszkolnym
  7. I miejsce w XIV Międzyszkolnej Olimpiadzie Kultury Starożytnej Grecji 2007/2008.
  8. I miejsce w Miejskim Turnieju „Bezpiecznie i pewnie z rowerem i na rowerze”
  9. II miejsce uczennicy w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas II-III
  10. Laureatka i finalistki Wrocławskiego Konkursu „Czy znasz zjawiska zachodzące w przyrodzie?”
  11. I i II miejsce uczennic w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Dzieci i MłodzieżyMedale na

Mistrzostwach Wrocławia
II m w mini siatkówce chłopców klas VI (2008/2009)
I m w mini siatkówce chłopców klas IV (2008/2009)

Medale w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej
II m w mini siatkówce chłopców klas IV (2008/2009)

Medale w Mistrzostwach Dolnego Śląska
I miejsce na turnieju kwalifikacyjnym do Pucharu Polski w Zabrzu chłopcy klas IV (2008/2009)

Medale w rozgrywkach Wrocławskiej Ligi Siatkówki
I miejsce chłopcy klas VI (2008)
III miejsce we Wrocławskiej Lidze siatkówki dziewczęta klas IV (2008)

Medale na Ogólnopolskich Turniejach Mini Siatkówki
I miejsce w Krakowie 29-30.03.2008r.

Wyniki egzaminów zewnętrznych

Wyniki szkoły ze sprawdzianu w szóstej klasie:
Rok szkolny 2005/2006 – 28,1 (średnia województwa 25,5)
Rok szkolny 2006/2007 – 30,0 (średnia województwa 26,6)
Rok szkolny 2007/2008 – 30,0 (średnia województwa 25,4)
Rok szkolny 2008/2009 – 25,3 (średnia województwa 22,4)
Rok szkolny 2009/2010 – 28,5 (średnia województwa 24,3)
Rok szkolny 2010/2011 – 28,4 (średnia województwa 24,8)
Rok szkolny 2011/2012 – 26,2 (średnia województwa 22,5)
Rok szkolny 2012/2013 – 26,2 (średnia województwa 23,6)