Konsultacje – po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem przez pocztę librus

Imię i nazwisko Dzień tygodnia (uczniowie w dni parzyste, rodzice w dni nieparzyste) Godzina nr sali/ budynek
Katarzyna Bachmann-Kasenberg

(fizyka)

PIĄTEK 13.00-13.45 sala 18 /Szkocka 64
Renata Bock

(matematyka)

WTOREK 15.00-15.45 sala 110
/Szkocka 64
Anna Pocentek

(chemia)

PONIEDZIAŁEK 13.55-14.40 sala 18
/Szkocka 64
Dorota Kołbuc-Sendys

(wicedyrektor, język polski, plastyka)

CZWARTEK 15.00-16.00 sala 107/Szkocka 64
Ewa Chawar

(język polski)

CZWARTEK 14.55 – 15.40 sala 32 /Grecka 59
Karolina Chudek

(język polski, historia)

CZWARTEK 14.10 – 14.55 sali 38
/Grecka 59
 Edyta Stafij

(język polski)

WTOREK 14.00-14.45 sala 33
/Grecka 59
Aneta Ignasiak

(pedagog)

CZWARTEK 16.00-17.00 gabinet pedagoga/

Szkocka 64

Agnieszka Dziurbiel (edukacja wczesnoszkolna) PIĄTEK 7.30-8.15 sala 23/ Grecka 59
Fras-Borkowska Alicja (język niemiecki) WTOREK 13.10-13.55 pokój nauczycielski/Grecka 59
ks. Marek Gorbenko

(religia)

PIĄTEK 12.15-13.00 pokój nauczycielski /Grecka 59
Arkadiusz Bukała

(w-f, WDŻ, gimnastyka korekcyjna)

WTOREK 15.00 – 15.45 pokój nauczycieli wf/ Grecka 59
Gromala Dominika

(historia, WoS)

WTOREK 14.40-15.25 SALA 212/Szkocka 64
Klaudia Hellak-Galus (geografia, przyroda) WTOREK 14.50-15.35 Sala 17
/Szkocka 64
Alicja Mazur

(język polski)

ŚRODA 15.00-15.45 pokój nauczycielski/Grecka 59
Olga Hudko

(język angielski)

WTOREK 15.00-15.45 sala 37/ Grecka 59
 Krystyna Jóźwik

(edukacja wczesnoszkolna)

PONIEDZIAŁEK 15.50-16.35 sala 24 /Grecka 59
Klesta Agata

(matematyka)

CZWARTEK 7.20 -8.05 sala 107 /Szkocka 64
Katarzyna Lewandowska

(edukacja wczesnoszkolna)

CZWARTEK 17.00-18.00 sala 20/Grecka 59
Dorota Ochwat

(religia)

Ewelina Limanówka (język angielski, etyka) PONIEDZIAŁEK 15.45-16.30 sala 31
/Grecka 59
Łoś-Franczak Iwona (historia)  WTOREK 15.50- 16.35 sala 38 /Grecka 59
Michałowy Ewa

(edukacja wczesnoszkolna)

 Daria Chojnacka (edukacja wczesnoszkolna)
Andrzej Nieborak (język angielski) CZWARTEK 14.15-15.00 Sala 37 /Grecka59
Paweł Nierubiec  (informatyka) WTOREK 15.00-15.45 sala 109/ Szkocka 64
Nowak Iwona

(edukacja wczesnoszkolna, etyka)

PIĄTEK 14.15-15.00 sala 24 /Grecka 59
Maria Nowakowska (matematyka) PONIEDZIAŁEK 14.40-15.25 sala 211 /Szkocka 64
ks. Krzysztof Noworytto (religia) ŚRODA 13.00-13.45 pokój nauczycielski/Grecka 59
Adrianna Wyrębkiewicz (psycholog szkolny) ŚRODA 15.00-16.00 sala 11/ Grecka 59
Jolanta Oleksiuk (religia, technika) WTOREK 15.00-15:45 pokój nauczycielski
/Grecka 59
Izabela Rozumek (język niemiecki)
Izabela Pawlak-Trela  (edukacja wczesnoszkolna) CZWARTEK 14.55-15.50  sala 25
/Grecka 59
Dorota Radochońska (edukacja wczesnoszkolna) CZWARTEK 15.50-16.35 sala 21
/Grecka 59
 Dorota Sęga (fizyka) PONIEDZIAŁEK 15.45-16.30 sala 210 /Szkocka 64
Dagmara Szulc-Wawrzyniak (w-f) CZWARTEK 15.00-15.45 pokój nauczycieli WF /Grecka 59
 Aneta Stec (w-f) PONIEDZIAŁEK 14.10-14.55 Pokój nauczycielski wf /Grecka 59
Wioletta Kucharek

(wicedyrektor, matematyka)

ŚRODA 14.00-15.00 gabinet wicedyrektora/Grecka 59
Świerżewska Anna (edukacja wczesnoszkolna) CZWARTEK 15.00-15.45 sala 37/ Grecka 59
Aldona Olechno

(dyrektor, informatyka)

PONIEDZIAŁEK 14.00-15.00 gabinet dyrektora/ Grecka 59
Lilla Uszyńska (matematyka) PIĄTEK 13.45-14.30 sala 19 /Szkocka 64
 Katarzyna Wieczorek (język angielski, biofeedback) PIĄTEK 14.40-15.25 sala 37
/Grecka 59
Alicja Wiłkowska

(muzyka, plastyka, technika)

WTOREK 15.00-15.45 pokój nauczycielski/Grecka 59
Załuska Ewa (biologia, przyroda)
Magdalena Zatoń (język polski) PONIEDZIAŁEK 13.55-14.40 sala 107
/Szkocka 64
Zdaniewicz Violetta

(pedagog, logopeda)

CZWARTER 16.00-17.00 sala 11/ Grecka 59