konsultacje

Imię i nazwisko Data Godzina nr sali/ budynek
Bajda Marlena 1 i 3 piątek tydz. miesiąca lekcja 0 sala 17 /Szkockiej 64
Bock Renata poniedziałek (pierwsza połowa miesiąca), 12:45-13:30 sala 31
/Grecka 59
Cegłowska Aurelia 2 i 4 środa miesiąca 14:40-15:25 sala 18
/Szkockiej 64
Joanna Chaja 2 i ostatni wtorek miesiąca 07:20-08:20 Sala218
/Szkocka 64
Chawar Ewa konsultacje 2.4 piątek każdego miesiąca

(po wcześniejszym umówieniu się)

od 7.20 do 8.05 w sali 110 /Szkockiej 64
Chudek Karolina pierwszy i ostatni poniedziałek 7:10 sali 38
/Grecka 59
Cichońska Edyta poniedziałek (po wcześniejszym umówieniu się) 6 lekcja 12:45-13:30 sala 32
/Grecka 59
Czuczwara Urszula Drugi piątek miesiąca. Proszę rodziców o uprzednie umówienie się. 7:10-7:50 w sali nr 27
/Grecka 59
Dziurbiel Agnieszka Pierwszy i ostatni poniedziałek miesiąca 12.45-13.30 biblioteka szkolna
/Grecka 59
Fras-Borkowska Alicja 1 piątek miesiąca 13:30-14:00 sali nr 35
/Grecka 59
ks. Głodowicz Tomasz W środę na 3 godzinie lekcyjnej 3 godzina lekcyjna pokój nauczycielski /Szkocka 64
Gołębiowski Piotr środa  (jeśli jestem w pracy to co tydzień) 16.30 Blok sportowy lub sala 36
/Szkocka 64
Gromala Dominika ostatni wtorek miesiąca 14:50-15:35 sala 213 /Szkockiej 64
Hellak-Galus Klaudia wtorek  po wcześniejszym umówieniu Sala 17
/Szkocka 64
Hercuń Monika wtorki – I poł. miesiąca WTORKI –  7 lekcja sala 37
/ul. Grecka 59
Hudko Olga wtorki: 5 i 19 list, 3 i 17 gr, 14 i 28 sty, 11 lut, 3 i 17 mar, 7 i 21 kwie, 5 i 19 maj, 2 i 16 czerw 7:15 – 8:00 na Greckiej
Jóźwik Krystyna I semestr:
– wtorek ( pierwszy i trzeci każdego miesiąca)
5 i 19 listopada,  3 i 17 grudnia,  7 i 21 stycznia, 4 luty
8:00 – 8:45 główna świetlica /Greckiej 59
Klesta Agata pierwszy i trzeci tydzień miesiąca
poniedziałek, wtorek, środa
7:00 -7:15 Sala 210 /Szkocka 64
Kuprewicz Barbara
Lenar Bogumiła Wtorek (każdy) 10:45-11:30 (lekcja 4) Pokój nauczycielski WF lub Główna świetlica
/Grecka 59
Limanówka Ewelina 06.11, 27.11, 04.12, 18.12,15.01, 29.01, 05.02, 04.03,18.03, 01.04, 22.04, 06.05,20.05, 03.06, 10.06 13:55-14:40 (lekcja 7) sala 108
/szkocka 64
Łoś-Franczak Iwona  Środa 1 i 3 tydzień miesiąca 14.25- 15.00 sala 38 /Grecka 59
Michałowy Ewa W drugi poniedziałek miesiąca godz. 16.30 sala 20
/Grecka 59
Mikołajczyk Daria Wybrane piątki:
22.11.2019 , 06.12.2019 , 20.12.2019 , 10.01.2020 ,
24.01.2020 , 28.02.2020 ,
13.03.2020 , 27.03.2020 , 10.04.2020 , 24.04.2020 ,
08.05.2020 , 22.05.2020 ,
05.06.2020 , 19.06.2020 .
09:50 – 10:35 sala 21
Nieborak Andrzej 1 i 3 poniedziałek każdego miesiąca 7:15 Sala 30 /Grecka59
Nierubiec Paweł poniedziałek (po wcześniejszym umówieniu się) 15:35 Sala 119 / Szkocka 64
Nowak Iwona Piątek –  29.11.19, 13.12.19, 24.01.20 ( semestr I ) 8:00 – 8:45 sala 25 /Grecka 59
Nowakowska Maria drugie i czwarte piątki miesiąca (po wcześniejszym umówieniu się) 8:10 – 8:55 w sali 30 /Grecka 59
Noworytto Krzysztof
Okurowska Anna
Oleksiuk Jolanta 2. i 4. środa mies. dla rodziców, pozost. dla uczniów 14:50-15:35  (8 lekcja) sala 17
/Szkockiej 64
Parzonka Jolanta drugi i czwarty poniedziałek, 08.00 – 08:45 Sala 35 /Grecka59
Pawlak-Trela Izabela pierwszą i trzecią środę miesiąca od 7.05 do 7.50 w sali 34
/Greckiej 59
Radochońska Dorota Każda 2 i 4 środa miesiąca(
13 i 27 listopada, 11  grudnia, 8 i 22 stycznia, 12 i 26 lutego, 11 i25 marca, 8 i  22 kwietnia, 13 i 27 maja, 10 i 24 czerwca)
od 8.00 do 8.45. sala 36
/Grecka 59
Sęga Dorota ostatni piątek miesiąca 14.40 – 15.25. sala 211 ul /Szkocka 64
Sopot Jolanta Wszystkie piątki 07:45 – 08:45 sala 27 /Grecka 59
Stec Aneta Środa 13:00-13:45 Pokój nauczycielski wf /szkocka 64
Szulc-Wawrzyniak Dagmara 1 i 3 wtorek miesiąca 19.15-20.00 pokój nauczycieli WF
/Grecka 59
Świerżewska Anna pierwszy i ostatni poniedziałek miesiąca 15.25 – 16.10 sala 33
/Grecka 59
Targońska-Kupka
Uszyńska Lilla w czwartki

Daty: 21. 11. 2019, 12. 12. 2019,  16. 01. 2020

od 7.30 do 8.15 w sali 18 /Szkockiej 64
Wieczorek Katarzyna 1. i 3. czwartek miesiąca 8:15-9:00 sala 109
/Szkocka 64
Wiłkowska Alicja 1 i 3 środa miesiąca 15:45-16:30 sala 30
/Greckiej 59
Załuska Ewa
Zatoń Magdalena każdy ostatni piątek miesiąca 7.30 sala 227
/szkocka 64
Zdaniewicz Violetta 1 i 3 czwartek miesiąca 15:00 –16:00 Sala 27 lub 41
/Grecka 59