Udział w ogólnopolskim projekcie AKADEMIA LUBELLA

Uczniowie klas 7b, 8b w czasie godzin wychowawczych wzięli udział w zajęciach w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Akademia Lubella”. Celem programu jest edukacja młodzieży na temat potrzeby różnicowania produktów w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom szkół podstawowych, jak ważną rolę odgrywają one w odżywianiu. Akademia Lubella uczy nie tylko komponowania zróżnicowanych, wartościowych posiłków, ale również prawidłowych zachowań związanych z niemarnowaniem jedzenia i doceniania samodzielnego przygotowywania posiłków i wartości płynących ze wspólnego spożywania posiłków.

Po zajęciach uczniowie w ramach wyzwań przygotowali urozmaicone potrawy, przekąski i napoje, które możecie podziwiać w galerii: