KONKURS PLASTYCZNY

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestniczących w kampanii Rowerowy Maj 2021 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Wrocław moich marzeń – pieszo, na rowerze, hulajnodze czy rolkach?”.

Zadaniem jest przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej sposoby przemieszczania się po Wrocławiu, które sprawiłyby, że Wrocław stałby się miastem jeszcze bardziej przyjaznym dzieciom.

Format ilustracji A4,

technika dowolna, płaska umożliwiająca skanowanie prac (do przygotowania pracy można wykorzystać farby, kredki, flamastry, wycinanki, wyklejanki, kolaż, stempel, komiks, inne).

Praca na odwrocie powinna być opatrzona następującymi danymi autora: imię, nazwisko, wiek, numer i adres szkoły. Należy dołączyć zgodę rodziców lub opiekunów na udział
w konkursie i publikację.

Wszystkich chętnych prosimy o składanie prac do świetlicy głównej.

Nieprzekraczalny termin: 14 czerwca godz. 11:00.

Koniecznie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, dostępnym na stronie szkoły w zakładce Świetlica Chatka Niedźwiadka oraz w załączniku do wiadomości
w Librusie.

Czekamy i zapraszamy 🙂