Spotkanie z siatkarkami Volley Wrocław

W czwartek 27.04. w ramach realizowanego w naszej szkole projektu Volleymania odbyły się dwie Siatkarskie Lekcje z zawodniczkami zespołu Volley Wrocław.

Pierwsza dedykowana była klasom 4-6, a druga starszakom z 7-8.

To były bardzo inspirujące spotkania. Na treningach poznaliśmy nowe ćwiczenia, mogliśmy pograć wspólnie z seniorkami, a także dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy tj. jak sportowcy godzą obowiązki zawodowe i prywatne, skąd wzięło się zainteresowanie siatkówką, czy były w karierze chwile zwątpienia, jak radzić siebie ze stresem na boisku i wiele innych.

Dziękujemy zawodniczkom Paniom: Basi Cembrzyńskiej, Julii Szczurowskiej, Łucji Kuriacie, dyrektorowi organizacyjnemu Panu Krystianowi Janiszowi oraz koordynatorce Volleymanii Pani Oli Tracz za fantastyczne spotkanie, życzymy wielu sukcesów zawodowych i prywatnych 🙂

Zapraszamy za rok !