Obchody Międzynarodowego Dnia Tańca

W piątek 28.04. br w naszej szkole było bardzo tanecznie. Tańczyliśmy dużo wspólnie, były pokazy solistów, duetów i grup w różnych tanecznych stylach, mogliśmy sie także dowiedzieć o  zaletach tańczenia (naprawdę warto!) oraz poznać mnóstwo ciekawostek związanych z tańcem. Może znów tym razem kilka nieprzekonanych/nieśmiałych do tańca osób przekona się?

Oby, bo na tej, jak i innych aktywnościach fizycznych nie można stracić, a jedynie zyskać 🙂

 Gratulujemy najodważniejszym występów solowych, duetowych i grupowych:

 Olkowi M., Yarynie M., Kalinie N-P, Zuzi J., Lenie T., Sandrze L., Mai W., Kalinie W., Amelce D., Amelce M., Milenie S., Marysi Ch. A., Nikoli B., Zuzi H.

Brawo, byliście fantastyczni!

Ogromnie podziękowania dla Ady S. i Leny T. za prowadzenie wydarzenia 🙂