Obchody Święta Odzyskania Niepodległości w SP 28

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wykonanej przez p.Iwonę Łoś-Franczak. W przedstawieniu przygotowanym przez nauczyciela historii- panią Iwonę Łoś- Franczak  wzięli udział uczniowie klasy VIb. Niesamowite wrażenie na publiczności zrobiła przepiękna dekoracja, fantastyczne stroje, które oddawały ducha epoki, jak również profesjonalna gra aktorów. W drugiej części programu mogliśmy wysłuchać koncertu pieśni patriotycznych przygotowanego przez p. Dorotę Kołbuc- Sendys oraz szkolny zespół “Rozśpiewane Niedźwiadki”.

Szczególne podziękowania należą się p. Wioletcie Kucharek, która z niezwykłą starannością odwzorowała stroje, w których występowali uczniowie. Dzięki jej pomocy i zaangażowaniu każde przedstawienie nabiera szczególnej oprawy i przenosi nas w epokę, w której dzieją przedstawiane wydarzenia.