Nauka przez zabawę w pracowni ROBISZ TO

W przeddzień mikołajek w ramach radosnego świętowania uczniowie 6c wybrali się do pracowni ROBISZ TO na interaktywne warsztaty. W wspaniale wyposażonych pracowniach podzieleni na dwa zespoły pracowali twórczo i kreatywnie. Kompozytor – p. Mateusz Ryczek nauczył uczniów obsługi programu do nagrywania i obróbki dźwięków, następnie w parach młodzież nagrywała własne interpretacje wierszy Mirona Białoszewskiego, czego efekt można posłuchać tu:

Drugi zespół również pracował w podziale na zespoły tworząc plan zagospodarowania Marsa. To była praca wymagająca dużej pomysłowości, współpracy i zdolności manualnych. Uczniowie korzystali z surowców wtórnych, oraz specjalistycznych narzędzi w pracowni warsztatowej.

Zajęcia dostarczyły uczniom wielu wrażeń i dobrej zabawy 🙂