Nabór na wolne stanowisko pracy: starszego indendenta

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 28 WE WROCŁAWIU

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY:

STARSZEGO INDENDENTA

1.Nazwa i adres jednostki:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM. GENERALA LEOPOLDA OKULICKIEGO

ul. Grecka 59

54-406 Wrocław

tel.71/798-68-47

2. Określenie stanowiska i wymiar etatu:

      Starszy intendent w wymiarze pełnego etatu

3. Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:

·         obywatelstwo polskie

·         pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

·         nieposzlakowana opinia,

·         wykształcenie minimum średnie umożliwiające wykonywanie zadań na danym stanowisku

·         kwalifikacje niezbędne na stanowisku objętym naborem.

4. Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem pracy:

·         biegła obsługa komputera i programów komputerowych

·         doskonała organizacja pracy,

·         umiejętność samodzielnej pracy, dokładność, staranność , łatwość nawiązywania kontaktów,

·         znajomość programu ” obiadek” oraz tabeli żywieniowej

·         mile widziane doświadczenie na  podobnym stanowisku.

5. Zakres obowiązków

  • Nadzoruje  pracę personelu  kuchni w zakresie utrzymywania  właściwych  warunków higieniczno-sanitarnych  oraz  przestrzegania   norm  technologicznych   przy  przyrządzaniu  posiłków .
  • Zaopatruje magazyny żywnościowy  w  produkty   spożywcze  i  inne  artykuły  handlowe , zgodnie z przepisami o zamówieniach  publicznych .
  • Opracowuje  jadłospisy  dekadowe  zgodnie z zaleceniami  Instytutu Żywności i Żywienia.
  • Na  podstawie  opracowanych  dekadowo  jadłospisów  planuje  ilości  i  rodzaj  produktów  oraz terminy  ich dostaw   opracowuje  okresowy plan zaopatrzenia  w podstawowe produkty .
  • Na bieżąco ( z dnia na dzień ) robi  zakupy nie zostawiając żywności w magazynie.
  • Prowadzi  wymaganą dokumentację  wynikającą  z  zapisów  w systemie HACCAP
  • Gromadzi niezbędną  dokumentację  dotyczącą  wymaganych  atestów.Dba o należyte  warunki magazynowania  oraz przestrzegania  terminów  przydatności do spożycia poszczególnych produktów żywnościowych.

6. Wymagane dokumenty:

1) CV,

2) list motywacyjny,

3) kserokopie świadectw pracy,

4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie wymagane do zajmowanego

stanowiska specjalisty ds. kadr,

5) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,

6) oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska,

7) oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw

publicznych,

8) oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo

ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

9) oświadczenie kandydata, że nie był prawomocnie skazany za przestępstwo przeciwko mieniu,

przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu

terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe,

10) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie

pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu

Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

List motywacyjny i życiorys powinien być opatrzony klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE ( 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r ” oraz ustawą dnia 21 listopada 2008 o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1260 i 1669).

    7. Forma i termin składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 28 we Wrocławiu w godz.

8.00 – 15.00 lub przesłać na adres: Szkoła Podstawowa nr 28 ul. Grecka 59, 54-406 Wrocław, w zamkniętej

kopercie z podanym imieniem i nazwiskiem, adresem i numerem telefonu kontaktowego wraz z dopiskiem:

Nabór na stanowisko starszego intendenta  w terminie do 19.07.2019 r. do godz. 12.00.

Aplikacje, które wpłyną do placówki po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane

  8. Informacja o przebiegu naboru:

1) Kandydaci którzy spełnią wymagania formalne, a następnie po dokonaniu oceny merytorycznej ich

dokumentów, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w dniu 30.07.2019r.

2) Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana na stronie internetowej Biuletynu Informacji

Publicznej oraz na tablicy informacyjnej Szkoły Podstawowej nr 28.

3) Dokumenty aplikacyjne kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie naboru zostaną dołączone do jego

akt osobowych.

4) Dokumenty złożone do naboru przez pozostałe osoby będą wydane zainteresowanym lub zniszczone

po upływie dwóch tygodni, w przypadku gdyby zainteresowany nie zgłosił się po ich odbiór.

Szczegóły naboru znajdują się <TUTAJ>