KRS-1%

Szanowni Państwo!

W imieniu Rady Rodziców zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku za ubiegły rok 2020 dla naszej Szkoły Podstawowej nr 28, który będzie istotną pomocą finansową dla naszych dzieci uczących się w SP 28. Sposób przekazania tego 1% podatku jest prosty i polega na właściwym wpisaniu danych do formularza zeznania podatkowego za 2020r.

1. W części zeznania PIT zatytułowanej – “Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)- wpisujemy tylko KRS 0000069226 oraz kwotę stanowiącą nie więcej niż 1% podatku należnego po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

2. W części zeznania PIT zatytułowanej – “Informacje uzupełniające”- w polu Cel szczegółowy proszę wpisać symbol : W28. Można też wyrazić zgodę na przekazanie OPP swojego imienia i nazwiska, co pomoże w potwierdzeniu listy rodziców wpłacających na  cel W28 (to jest właśnie symbol celu z przeznaczeniem środków z 1% podatku dla naszej Szkoły Podstawowej nr 28)

Prosimy również o zachowanie kopii złożonego zeznania dla siebie.