Informacja dla uczniów klas 6. i ich rodziców

W związku z problemami lokalowymi oraz pragnąc uniknąć nauki w systemie dwuzmianowym dla uczniów klas 4-6, klasy szóste będą kontynuować naukę w budynku ZS3 przy ul. Szkockiej 64.

W Zespole Szkół nr 3 na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 28 został przeznaczony cały poziom na 2. piętrze. Jest to 7 sal lekcyjnych. Każda z nich zostanie wyposażona (w większości) w nowe meble oraz zestawy multimedialne. Obecnie trwają prace remontowe przygotowujące obiekt do przyjęcia naszych uczniów. Do ich dyspozycji będą również toalety na piętrze i szafki ubraniowe. Przez cały czas nauki uczniowie będą pozostawali pod opieką naszych nauczycieli oraz p. wicedyrektor Doroty Kołbuc-Sendys.

Dla Rodziców uczniów klas szóstych w ostatnim tygodniu sierpnia zostanie zorganizowane spotkanie z kadrą pedagogiczną SP28. O szczegółowym terminie zostaną Państwo powiadomieni na stronie internetowej szkoły.

Aldona Olechno
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28
im. gen. Leopolda Okulickiego