Dni języków obcych :)

W połowie października w naszej szkole odbyły się warsztaty językowe, mniej popularnych języków obcych. Nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z podstawowymi informacjami o języku rosyjskim, ukraińskim, czeskim i holenderskim. Warsztaty okazały się świetną zabawą i zachętą do nauki tych języków. W tym roku szkolnym grupa uczniów klas z 4 i 5 rozpoczęła naukę języka rosyjskiego. Życzymy sukcesów w nauce!!!

IMG-20141016-WA0002IMG-20141016-WA0006IMG-20141016-WA0004

Opinie uczniów o warsztatach:

Warsztaty z języka czeskiego były bardzo przyjemne. Dowiedziałam się sporo o tym języku, nie ukrywam, że zachęciła mnie ta lekcja do nauki języka czeskiego. Oprócz siedzenia i słuchania były zabawy, co było dla mnie miłym zaskoczeniem.

Emilka Baranowska kl. 6a

W dniu nauczyciela odbyły się warsztaty z języka holenderskiego, które prowadziła Pani Agnieszka Steur (pisarka). Uczyliśmy się holenderskich słówek. Dowiedzieliśmy się sporo o kulturze tego kraju. Było bardzo śmiesznie, ciekawie i z chęcią powtórzyłabym te zajęcia.

Hanna Wielgus kl. 6a