“Zebra w mieście”

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie “Zebra w mieście”

Konkurs w ramach programu “Zebra w mieście” polega na wykonaniu przez uczniów danej klasy fotografii przedstawiającej scenkę o zastosowaniu zasad poprawnego i bezpiecznego poruszania się na przejściu dla pieszych. Zarówno dokonać zgłoszenia, jak i udzielić pomocy przy wykonaniu pracy konkursowej powinien nauczyciel lub opiekun klasy.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas podstawowych w całej Polsce. Autorzy wybranej, najciekawszej pracy zostaną nagrodzeni specjalną nagrodą – zestawem opasek odblaskowych dla uczniów w całej swojej szkole.

Aby wziąć udział w konkursie wykonaną fotografię należy przesłać na adres e-mail:zebra@odblaskowi.pl do dnia 31.10.2014 r. Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie wraz ze zdjeciem wypełnionego formularza zgłoszenia.

Opiekunem i organizatorem konkursu w szkole jest p. Marzena Stefańska