Zapraszamy na obchody XX-lecia gazety młodzieżowej “Echa z mdk-a

“Echa z mdk-a”, gazeta młodzieżowa wydawana w Młodzieżowym Domu Kultury Wrocław-Krzyki, w tym roku obchodzi XX-lecie istnienia. Obchody, planowane na  3 grudnia br., zbiegną się z wydaniem setnego numeru. “Echa” są dwumiesięcznikiem, wielokrotnie nagradzanym. Redakcja zdobywała laury dla gazety, ma na swym koncie też liczne nagrody indywidualne. Gościem specjalnym wieczoru będzie Iza Michalewicz, reporterka Dużego Formatu Gazety Wyborczej, autorka książki “Życie to za mało. Notatki o stracie i poszukiwaniu nadziei”, która znalazła się w tym roku w finale międzynarodowej nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki, laureatka wielu nagród, m. in. nagrody Grand Press 2011 za reportaż roku. Spotkanie uświetni swoim występem Dorota Zygadło, absolwentka MDK-Krzyki, studentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach oraz romanistyki na Uniwersytecie Śląskim. Ma na swym koncie liczne nagrody,m. in. nagrodę na festiwalu Złota Tarka w Iławie w 2011
> roku czy III miejsce Międzynarodowych Spotkań Jazzowych w Zamościu w 2012. Na jubileuszu “Ech” wystąpi z programem “Mademoiselle chante le blues”.
Koordynator: Agnieszka Mazur-Sztynek