ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA – WROCŁAWSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2016

dzieci-i-pilkaZapraszamy rodziców i znajomych naszych uczniów (byłych, obecnych i przyszłych), absolwentów SP28 wszystkich roczników, mieszkańców osiedla Muchobór Mały i WSZYSTKICH życzliwych nam ludzi do głosowania na projekt budowy boiska do piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 28 na ul. Greckiej – nr 673. Jest to projekt z pułapu do 750 000zł..

Zachęcamy również do głosowania na nasze lokalne projekty z pułapu do 250 000zł:
Rewitalizacja chodnika przy ulicy Strzegomskiej – projekt nr 131
Stacja street workout do treningu kalistenicznego i funkcjonalnego crossfit – projekt nr 55

Głosować można od 30.09.2016 do 10.10.2016 r.drogą elektroniczną lub na specjalnych karwspolnietach do głosowania. Aktualny wzór kart do głosowania pojawi się na stronie wroclaw.pl/wbo w najbliższych dniach.

TYLKO WSPÓLNIE OSIĄGNIEMY CEL !!!

Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje odnośnie projektu boiska szkolnego i zasad głosowania, uczniowie dostali je również do domu.

wbo-glosowanie-2   wbo-glosowanie-1