Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021

W związku z koniecznością dostosowania warunków nauki do zaleceń GiS zwiększyliśmy ilość wejść do szkoły. I tak: A – wejście główne, B – wejście od strony parkingu rowerowego (przy świetlicy), C – wejście przy sali gimnastycznej (przy placu apelowym za szkołą), D – wejście przy stołówce (obok placu zabaw). Do wejścia B wchodzimy bramką po prawej stronie wejścia głównego. Do wejścia C i D wchodzimy bramą przy parkingu szkolnym po lewej stronie od wejścia głównego.
Wchodząc do budynku zakładamy maseczkę, którą ściągamy po zajęciu miejsca siedzącego. Przypominamy, iż prawo wejścia na teren szkoły mają tylko osoby bez objawów wskazujących na ewentualne zarażenie wirusem COVID-19 tj. katar, kaszel czy wysoka temperatura ciała.
Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego
Klasy 0 i I – godz.8.00 – spotkanie na placu apelowym z wychowawcami, wejście C, apel w sali gimnastycznej, wizyta w sali lekcyjnej:
0a – sala 20 p. Katarzyna Lewandowska, p. Paulina Siama – Mazurek
Ia – sala 22 p. Anna Świerżewska i p. Barbara Kuprewicz,
Ib – sala 25 p. Izabella Pawlak – Trela, p. Elżbieta Sztynyk,
Ic – sala 26 p. Ewa Michałowy, p. Beata Olszak.
Rodzice czekają na dzieci na placu apelowym (nie wchodzą do szkoły). Wychowawca odprowadza uczniów na plac apelowy wyjściem C i tam odpowiada na ewentualne pytania zainteresowanych rodziców.
Rodziców uczniów klas I zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dniu 31 sierpnia o godz. 18.00 w sali gimnastycznej.
Klasy II i III – spotkania z wychowawcami w salach (wejście A, wyjście D):
8.00 – IIa – sala 21 – p. Daria Mikołajczyk, p. Barbara Kołodziej
8.15 – IIb – sala 23 – p. Iwona Nowak, p. Jolanta Parzonka
8.30 – IIc – sala 24 – p. Krystyna Jóźwik, p. Katarzyna Bachmann-Kasenberg
8.45 – IIIa – sala 33 – p. Jolanta Sopot, p. Marzena Winnicka
9.00 – IIIc – sala 34 – p. Agnieszka Dziurbiel, p. Magdalena Sikora
9.15 – IIIb – sala 33 – p. Dorota Radochońska, p. Małgorzata Donarska – Dubaj
Rodzice nie wchodzą do szkoły, tylko czekają na dzieci przy wyjściu D. Wychowawca odprowadza uczniów na plac apelowy i tam odpowiada na ewentualne pytania zainteresowanych rodziców.
Klasy IV – godz. 8.45 – spotkanie na placu apelowym z wychowawcami, wejście C, apel w sali gimnastycznej, wizyta w sali lekcyjnej:
IVa – sala 32 p. Edyta Stafij,
IVb – sala 31 p. Aneta Stec,
IVc – sala 30 p. Agata Klesta.
Rodzice nie wchodzą do szkoły, tylko czekają na dzieci przy wyjściu C. Wychowawca odprowadza uczniów na plac apelowy i tam odpowiada na ewentualne pytania zainteresowanych rodziców.
Klasy V i VI b,d – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych (wejście A, wyjście D):
9.30 – Va – sala 37 – p. Olga Hudko
9.45 – VIb – sala 35 – p. Alicja Wiłkowska
10.00 VId – sala 38 – p. Karolina Chudek
Klasy VIa,c, VII ul. Szkocka – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych (w tym roku nie wchodzimy wejściem głównym, tylko bocznym awaryjnym)
8.00 – VIIa – p. Katarzyna Wieczorek – sala 109
8.15 – VIIb – p. Maria Nowakowska – sala 211
8.30 – VIIc – p. Iwona Łoś-Franczak – sala 213
8.45 – VIId – p. Dagmara Szulc-Wawrzyniak – sala 19
9.00 – VIIe – p. Dominika Gromala – sala 210
9.15 – VIa – p. Klaudia Hellak – Galus – sala 17
9.30 – VIc – p. Andrzej Nieborak – sala 18