Tydzień języków obcych

1 2 3Co roku w ramach tygodnia języków obcych w naszej szkole odbywają się różne ciekawe zajęcia językowe. W tym roku rozpoczęliśmy od konkursu na reklamę „Jak zachęcić uczniów do nauki języków obcych”, następnie zaprzyjaźniony Jon – (Hiszpan praktykujący w naszej szkole) poprowadził zajęcia  w poszczególnych klasach. Na koniec wolontariusze z różnych zakątków świata przeprowadzili warsztaty na temat swoich krajów – gościliśmy: Waltera z Włoch, Like z Gruzji, Simona z Filipin, Clare z Niemiec, Murata z Macedonii oraz Gamze z Turcji.
Zespół nauczycieli języków obcych                                                                                                            O.Hudko,E.Limanówka, A.Nieborak