Szkolny Turniej Piłki Nożnej

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej, który rozegrany był 19.06.2026r. W turnieju startowały klasy IV-VIII na swoich poziomach. W klasyfikacji generalnej przedstawiamy wyniki końcowe:

I miejsce klasa IVb

II miejsce klasa IVa

I miejsce klasa Va

II miejsce klasa V b

III miejsce klasa Vc

I miejsce klasa 6a

II miejsce klasa 6b

III miejsce klasa 6c

I miejsce klasa 7c

II miejsce klasa 7b

I miejsce klasa 8b

II miejsce klasa 8c

Turniej zorganizował Pan Arkadiusz Bukała, zawody sędziowały uczennice Pola Dudzik oraz Emilka Szuster. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.