Po raz kolejny w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej, który rozegrany był 19.06.2026r. W turnieju startowały klasy IV-VIII na swoich poziomach. W klasyfikacji generalnej przedstawiamy wyniki końcowe:
I miejsce klasa IVb
II miejsce klasa IVa
I miejsce klasa Va
II miejsce klasa V b
III miejsce klasa Vc
I miejsce klasa 6a
II miejsce klasa 6b
III miejsce klasa 6c
I miejsce klasa 7c
II miejsce klasa 7b
I miejsce klasa 8b
II miejsce klasa 8c
Turniej zorganizował Pan Arkadiusz Bukała, zawody sędziowały uczennice Pola Dudzik oraz Emilka Szuster. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.







