Szkolna Paczka dla Lwowiaka

Szkolny Klub Wolontariatu pod opieką p. Dominiki Gromali wziął udział we wrocławskiej akcji Paczka dla Lwowiaka. Przez 2 tygodnie zbieraliśmy artykuły żywnościowe i higieniczne oraz zabawki dla naszych Rodaków mieszkających na Kresach. Wolontariusze prowadzili zbiórki w 3 miejscach – w szkołach przy ul. Greckiej i ul. Szkockiej oraz (dzięki współpracującym z naszym Wolontariatem księżom Markowi Gorbenko oraz Krzysztofowi Noworytto) w Kościele NMP Nieustającej Pomocy przy ul. Szkockiej. Udało nam się zebrać kilkadziesiąt (a może i więcej) kilogramów darów. Rzeczy ze zbiórki zostały przewiezione do organizatora dzięki uprzejmości mamy Natalki, p. Agnieszki Górowskiej.
Jesteśmy wzruszeni pomocą okazaną przez naszych uczniów i mieszkańców naszego osiedla. Wszystkim serdecznie dziękujemy. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy otaczać się tak cudownymi ludźmi.
Niedługo poinformujemy o kolejnych akcjach Szkolnego Wolontariatu.