Spotkanie z Agnieszką Steur – pisarką fantasy

Pani Agnieszka Steur po raz kolejny przyjęła zaproszenie na spotkanie z naszymi uczniami. Od kilkunastu lat mieszka w Holandii, a od kilku lat zaprzyjaźniona jest z SP28. To dziennikarka polonijna, felietonistka i powieściopisarka. W Holandii prowadzi warsztaty i konferencje o dwujęzyczności polskich dzieci a także tworzy blog Emigrantka.

Dwa lata temu przyjechała na spotkanie autorskie z pierwszą częścią powieści fantasy “Wojna w Jangblizji. W tamtym świecie”. Spotkanie z autorką Wojna w..

Tym razem zagościła w ramach organizowanych w naszej szkole  “Dni języków obcych”, prowadząc warsztaty z języka holenderskiego, 20141014_101629

DSCN3855a później podczas promocji II części “Wojna w Janglblizji. W domu”, zachęcając uczniów do czytania oraz pisania.

Więcej na temat pisarki i jej powieści czytaj na:  www.wojnawjangblizji.com oraz www.agnieszkasteur.com

20141014_101342

Życzymy owocnej pracy nad ostatnią częścią trylogii o Jangblizjanach
i czekamy na nią niecierpliwie!