Spektakl świąteczny “13. urodziny Jezusa”

W tym roku uczniowie naszej szkoły obejrzeli mój autorski spektakl przygotowany z najwspanialszą pod słońcem klasą Va.  W XII zaprezentowaliśmy przedstawienie klasom IV-VI, a w styczniu maluchom z klas O-III.  W tym miesiącu zaprosiliśmy również naszych Rodziców    (9 stycznia) i Dziadków (16 stycznia). Obydwu imprezom towarzyszył słodki poczęstunek. Zaproszeni goście mieli również okazję obejrzeć pokaz slajdów złożony z naszych zdjęć klasowych robionych przy różnych okazjach tj. wigilia 2011, wycieczka do Gniezna i Torunia, grill u p. Doroty itp. W poniedziałek 21 stycznia wystawiamy nasz spektakl po raz ostatni z okazji Dnia Seniora w naszej szkole o godz. 16. Trochę obawiamy się przeniesienia naszego kameralnego przedstawienia na dużą scenę w sali gimnastycznej, ale mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Zapraszamy!

Wieczerza szabasowa

Teatr cieni połączony z pantomimą

Maryja z Jezuskiem

Wspólne śpiewanie piosenki Agnieszki Osieckiej