Słodka pomoc uczennic z 8e

Kochani, w środę 23-03-2022 w naszej szkole w budynku przy ul. Szkockiej odbył się kiermasz słodkości. Było to niezwykłe wydarzenie, ponieważ całkowicie zainicjowane i zorganizowane przez uczennice 8e, Maję i Zuzię. Do akcji włączyła się również Milenka. Dziewczynki samodzielnie upiekły słodycze, a zebrane podczas kiermaszu pieniądze (238zł) przeznaczyły na pomoc dla Ukrainy. Pieniądze zostały przekazane naszym wytrwałym paniom ze świetlicy, które wykorzystają je na zakup produktów do tworzenia kanapek dla potrzebujących uchodźców (pisaliśmy o tym w osobnym artykule).
Serce nam rośnie, kiedy możemy pisać o takich uczniach… Gratulujemy pomysłu i jego realizacji oraz dziękujemy za to, że jesteście.