Ratujemy zwierzaki w Australii

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie klasy 3a (aktualna 4a) wspólnie ze swoją wychowawczynią Anną Świerżewską przyłączyli się do akcji pomocy dla Australii. Inicjatorami akcji w naszej szkole byli uczniowie i ich rodzice.
W czasie niszczycielskich pożarów w Australii spalonych zostało 6 mln hektarów ziemi,zginęło ok. miliarda dzikich zwierząt, a duża ich liczba została mocno pokrzywdzona. Nie pozostając obojętnymi na losy dzikich stworzeń, które ucierpiały na skutek katastrofy klimatycznej, nasi uczniowie zorganizowali zbiórkę na ich rzecz.
Szczególne podziękowania należą się Paniom: Małgorzacie Kowalskiej, Agacie Pydzińskiej oraz uczniom: Karolinie Kowalskiej, Natalii Pydzińskiej, Filipowi Demediukowi i Igorowi Szostakowi.
Dzięki takiej postawie uczniów naszej szkoły udało się dołożyć cegiełkę do działań organizacji, dzięki której wsparcie uzyskało wiele zwierząt, walczących o życie!