Posprzątaliśmy Szkocką

W środę 23-03-2022 grupa zapalonych wolontariuszy (z równie zapaloną panią Gromalą) postanowiła polepszyć nam wszystkim warunki w szkole. Uczniowie klas 8. (z pomocą Karoli z 7b) wyczyścili ławki i krzesła we wszystkich salach lekcyjnych w budynku przy ul. Szkockiej. Uczniowie zorganizowali wszystkie środki do sprzątania – gąbki, ścierki, druciaki i płyny. Poświęcili 3 godziny czasu po lekcjach, dzięki czemu efekty są znakomite.
Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie i dbanie o naszą szkołę. Byli z nami: Ola, Julka, Natalka i Wiki z 8a, Tycjan, dwie Maje i Ala z 8c, Mati, Michał, Wiki i Jędrek z 8d oraz Misza z 8e.
A to jeszcze nie koniec. W przyszłym tygodniu druga grupa wolontariuszy razem z panią Wieczorek zabiera się za pielęgnację i przesadzanie naszych szkolnych kwiatów. Czekajcie na relację z działań sekcji kwiatowej.