Pomoc dla Ukrainy – zbiórka

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie i Absolwenci!

Od poniedziałku rozpoczynamy zbiórkę darów dla Ukrainy.
Dary pozostawiamy w przedsionku przy wejściu do szkoły w budynku przy ul. Greckiej 59.

Zbieramy:

– śpiwory, koce, środki higieny osobistej, takie jak pasty do zębów, bielizna, pieluchy, ręczniki papierowe, ale także świece, baterie czy zapalniczki i apteczki.

– potrzebna jest także żywność, ale tylko ta długoterminowa jak makaron, ryż, konserwy itd.

Bardzo prosimy, aby każdy karton lub worek był opatrzony informacją, co znajduje się w środku. Prosimy nie zaklejać kartonów oraz pamiętać o tym aby pojedyncza paczka nie była zbyt ciężka. Kartony i paczki z darami proszę zostawiać w przedsionku szkoły zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją.

W TEJ ZBIÓRCE NIE PRZYJMUJEMY ODZIEŻY, ZABAWEK I INNYCH NIEWYMIENIONYCH RZECZY.

Dary będą zbierane od poniedziałku we wszystkich szkołach na terenie Wrocławia. Następnie zebrane dary będą przewożone ciężarówkami na Ukrainę.

Bardzo prosimy o pomoc!