Nowy Rok Szkolny – ważne informacje

Drodzy Rodzice

Zapraszamy uczniów klas 1-3 dziesięć minut przed apelem do sal lekcyjnych. Stamtąd, wraz z wychowawcą, dzieci udadzą się do sali gimnastycznej. Listy z przydziałem do klas pierwszych zostaną wywieszone 28.08.2023r.

Po zakończonym apelu, uczniowie klas pierwszych, zostaną pod opieką nauczycieli świetlicy, natomiast rodziców zapraszamy na spotkanie z wychowawcami (w wyznaczonych salach).

Pozostali uczniowie, po apelu, mają spotkania z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Przydział sal na ten dzień zostanie wywieszony w holu szkoły.

Bardzo prosimy o wypełnienie i dostarczenie, przed rozpoczęciem Roku Szkolnego, dokumentów szkolnych:

1. karta zapisu do świetlicy – dostępna na stronie szkoły oraz w sekretariacie uczniowskim; (nie dotyczy osób, które złożyły deklarację w czerwcu 2023r.)

2. deklaracja uczestnictwa w lekcjach religii i/lub etyki- dostępna na stronie szkoły oraz w sekretariacie uczniowskim;

3. deklaracja obiadowa – do wypełnienia on-line. Link na stronie szkoły w zakładce “stołówka”. Hasło zostanie podane za pomocą dziennika Librus. Rodziców uczniów klas pierwszych, w sprawie hasła, prosimy o kontakt ze szkołą (osobiście lub telefonicznie).

Rodziców uczniów klas 2-8 prosimy o bieżące śledzenie informacji w Librusie.