Mój przyjaciel Miś

Jak co roku-  25 listopada- klasy 0-III  obchodziły ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

Pluszowy miś to zabawka, która towarzyszy dzieciom zarówno w chwilach radości, jak i smutku. Misiaki są powiernikami dziecięcych tajemnic, rozśmieszają,  pocieszają w smutku, ocierają łzy, pomagają zasypiać. Im starszy miś, tym zna więcej tajemnic i bliższy jest dziecięcemu sercu.

W ramach obchodów święta Misia w szkole odbyły się prezentacje i wystawy małych i dużych niedźwiadków.  W tym dniu dzieci opisywały misie, liczyły,  bawiły się w misiowe, ruchowe pląsy, udzielały miśkom pierwszej pomocy, wykonywały niedźwiadkowe  prace plastyczne,  częstowały się wykonanym przez siebie i rodziców „małym co nieco”. W świetlicy odbył się konkurs recytatorski wierszy o misiach. Tradycyjnie szkołę ozdobiły dzieła plastyczne uczniów z innych wrocławskich szkół – uczestników międzyszkolnego konkursu plastycznego „Mój Przyjaciel Miś”.

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego MÓJ PRZYJACIEL MIŚ:

mis

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w  tegorocznych obchodach Dnia Misia.