Mega sukces Amelki z 8d w konkursie tanecznym

Amelka, nasza utalentowana tancerka, wraz z zespołem FLOW-ers zdobyła
drugie miejsce oraz prestiżową Srebrną Szafę,
występując wśród licznej konkurencji zespołów z całej Polski. w prestiżowym konkursie tanecznym Konfrontacje Tańca Współczesnego im. Izabelli Szafrańskej w Gorzowie Wlkp.
Konkurs pod patronatem Prezydenta Gorzowa Wlkp. oraz wojewody lubuskiego, w pięknej scenerii Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp.
Flow-ers zadebiutowały z 7-minutową etiudą taneczną pt. “My Own Cage” – to cudowne widowisko pełne emocji i spektakularnych rozwiązań choreograficznych. Każdy inaczej może interpretować “swoją własną klatkę”, niemniej może też nasunąć się związek z istniejącą pandemią i restrykcjami
z nią związanymi, zdalnym nauczaniem, brakiem możliwości wyjścia z domu, normalnych spotkań, zwykłych rozmów itp. Choreografię stworzyła p. Daria Jasińska, choreografka i tancerka, instruktorka tańca Flow Factory.

 

Zapraszamy do obejrzenia konkursu:

Amelka i FLOW-ers zaczynają 3:33:40

II Konfrontacje Tańca Współczesnego im. Izabelli Szafrańskiej – YouTube

 

Amelko, wielkie gratulacje dla Ciebie i FLOW-ers!

Życzymy dalszych sukcesów!