Już od I klasy jesteśmy EKO

25.09.2020 klasa 1 a brała udział w eko warsztatach ‘Las w słoiku’, które odbywały się w ogrodzie klasowej koleżanki -Zosi. Pogoda dopisała, a pracy było sporo.
Na uczestników czekały dwa stoły – różowy dla dziewczynek, niebieski dla chłopców. Wszystkie niezbędne elementy (roślinki, kamyki, ziemia, elementy dekoracyjne) i akcesoria ogrodnicze były dla wszystkich dostępne, a w przydomowym lasku można było samodzielnie znaleźć dodatkowe np. szyszki, patyki, korzenie. Dzieci poradziły sobie wspaniale! W przerwie można było odpocząć w cieniu lub poznać różne ciekawe rośliny domowe np. kawa, papryczki. Na zakończenie każdy dostał dyplom Małego ogrodnika, a piękne lasy w słoiku powędrowały z właścicielami do domów.
Polecamy wszystkim wspaniałą ogrodniczą przygodę. Klasa 1a czeka tylko na sprzyjające warunki, aby ponownie zorganizować takie EKO-spotkanie.