Jak znaleźć swą drogę w życiu? – kolejne spotkanie z niezwykłą osobą

Dziś na godzinie wychowawczej uczniowie klasy 8b w ramach projektu ZAPROŚ MNIE NA SWOJĄ LEKCJĘ gościli Panią Krystynę Kolwas – założycielkę niepublicznej szkoły Latawiec.

Z relacji Basi-uczennicy klasy 8b:
Pani, która była naszym gościem, opowiadała nam o szkole idealnej, w której nie wszyscy są idealni. (…) Wspominała o swoich doświadczeniach szkolnych oraz rodzinnych, które doprowadziły ją do założenia szkoły marzeń. Wnioski ze spotkania to: nie należy ignorować swoich słabości i warto nad nimi pracować, jednocześnie nie zaniedbując a pielęgnując swoje mocne strony. Zapominanie o nich i skupianie się zbytnie na porażkach może dać nam przekonanie, że nigdy nie osiągniemy perfekcji, która w rzeczywistości nie jest  aż tak potrzebna, bo każdy jest dobry w czymś innym.