Jak myśleć pozytywnie?

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do realizacji ogólnopolskiego programu SZKOŁA POZYTYWNEGO MYŚLENIA. W każdym miesiącu realizować będziemy zadania przewidziane przez organizatorów w harmonogramie.

W październiku tematem przewodnim była Energia i motywacja do działania. Uczniowie klas ósmych podczas zajęć komputerowych wzięli udział w badaniu diagnostycznym na temat “Motywacja do nauki przedmiotów ścisłych (matematyki, chemii i fizyki) u uczniów i uczennic”.

Wykonanie zadania konkursowego należało do uczniów  klas siódmych. Wzięli w nim udział także inni uczniowie. Celem była prezentacja sylwetek Polek i Polaków wyróżniających  się w przedmiotach ścisłych, poszukiwanie ich oraz swoich mocnych stron, które pomogą odnieść sukces.   Prezentujemy prace uczniów w galerii pod tytułem: “Być jak…”.

Prace uczniów klasy 7a:

Prace uczniów klasy 7d: