GEOgraMAT

Nasi laureaci

12 maja 2017r. wzięliśmy udział w Międzyszkolnym Interdyscyplinarnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczy  „GEOgraMAT” dla szkół podstawowych, pod hasłem  „Cztery Żywioły: Woda, Ogień, Ziemia i Powietrze”

W zakresie kształtowania postaw celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematyczno-przyrodniczych, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej oraz postawy twórczej dzieci i młodzieży.

Konkurs wpisywał się w realizację Wrocławskiej Strategii Edukacyjnej.

Z wielką radością informujemy, że nasi reprezentanci odnieśli duży sukces. Laureatami II miejsca zostali Marianna Maroszek i Eryk Pszczołowski, a miejsce III zajęły:  Katarzyna Rak i Marta Kosz. Ponadto Katarzyna Rak otrzymała indywidualną nagrodę książkową za największą ilość zdobytych punktów.

Nasza Szkoła zdobyła certyfikat Leśnickiej Wszechnicy Naukowej ‘GEOgraMAT” oraz dyplom i statuetkę GRAND PRIX.