fluoryzacja

Szanowni rodzic!

W trosce o zdrowie jamy ustnej dzieci w szkole, Państwa dziecko  w ramach programu profilaktycznego, 6-krotnie w ciągu roku w odstępach 6 tygodniowych objęte będzie nadzorowanym szczotkowaniem uzębienia środkami fluorkowymi.
Ze swojej strony zapewniam opiekę oraz nieodpłatnie preparat fluorkowy.
Z Państwa strony oczekuje, aby dzieci miały szczoteczki do zębów (najlepiej jednorazowego użytku), można takie zakupić dla całej klasy.

Z wieloletniej praktyki wiem, że dzieci często nie przynoszą szczoteczek w wyznaczonym terminie. Takie szczoteczki bardzo by usprawniły przebieg fluoryzacji na terenie szkoły.
Proszę, aby skarbnik klasowy pozbierał od rodziców zainteresowanych zakupem szczoteczek jednorazowych do fluoryzacji.

Koszt 6-ciu szczoteczek to 2,40 zł

Proszę zebrane pieniądze przekazać pielęgniarce szkolnej do 21-09-2017 z listą uczniów, którzy wpłacili na zakup szczoteczek.

Oferta dostępna na stronie internetowej do wglądu www.fluoryzacja.pl

Z poważaniem pielęgniarka szkolna
Bożena Polanin