Dzień życzliwości

1 2 4 3 5 6 721 listopada, na całym świecie, obchodzony jest World hello day. We Wrocławiu obchodzimy go  pod nazwą Dzień Życzliwości, propagując wartości takie jak: wzajemny szacunek, tolerancja, chęć niesienia pomocy i  działania na rzecz innych. Uczniowie naszej szkoły dołączyli do wielomilionowego grona entuzjastów, którzy tego dnia pod hasłem „Znajdź się wśród życzliwych!” namawiali do wzajemnego szacunku, uśmiechu i dobrej zabawy, która zawsze wsparta jest wszechobecną życzliwością. Ważne były drobne gesty, jak podanie ręki potrzebującemu, ustąpienie miejsca w autobusie, bezinteresowny uśmiech do ludzi na ulicy:-) Codzienne gesty, które tak niewiele kosztują, a tworzą wokół nas wyjątkową atmosferę. Podczas spotkania w rynku wrocławskim dzieci pod okiem grupy muzyków miały także okazję ćwiczyć grę na bębnach, aby na koniec zagrać wspólny koncert.