Dla Szlachetnej Paczki

Włączyliśmy się w pomoc w ramach akcji Szlachetna Paczka. Przez 2 tygodnie zbieraliśmy artykuły spożywcze i higieniczne, które stały się częścią paczki dla p. Elżbiety i p. Janusza. Dzięki hojności naszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli udało się stworzyć 8 kartonów prezentów. Największe podziękowania kierujemy dla p. Anny i Michała Michałowskich, rodziców Hani z 7a i Niny z 1a, którzy są inicjatorami i współorganizatorami akcji w naszej szkole. Akcję w budynku szkoły przy ul. Greckiej prowadziła klasa 4c z wychowawcą, p. Katarzyną Wieczorek, a w szkole przy ul. Szkockiej wolontariat. Podczas pakowania paczek uczniowie połączyli siły. Wolontariusze klas 7-8 już wiedzą, że ich młodsze koleżanki, Hania i Ewa, świetnie ich zastąpią w przyszłości.