Ciekawa lekcja przyrody

W dniu 4.02.2015r. w naszej szkole gościliśmy Stanisława Francuza -geografa, fotografa, filmowca, ratownika wodnego i  żeglarza. Jest wykładowcą i ekspertem d/s turystyki. Jest również pomysłodawcą i realizatorem Kampanii promocyjnej dla Dolnego Śląska 2006-2008 w tym wydawnictw, na CD, i portalu  www.turystyka.dolnyslask.pl .

Mieliśmy okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach o Maroko. Dotykaliśmy skóry węża, zakładaliśmy stroje tubylców, oglądaliśmy skały i minerały, smarowaliśmy się olejkiem arganowym, który właśnie jest w tym kraju produkowany. Uczniowie koła dziennikarskiego przeprowadzili wywiad z gościem, czego efekty będziemy mogli wkrótce ocenić. Poniżej relacja fotograficzna z naszego spotkania.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA