Bijemy rekord w masowym czytaniu – 7 czerwca 2019

W piątek 7 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 po raz kolejny zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do udziału w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w masowym czytaniu. Tego dnia zachęcamy do przyniesienia do szkoły książki ulubionej, właśnie czytanej lub zupełnie nowej, by właśnie o godzinie 10 móc czytać w każdym miejscu w szkole.
W budynku na ulicy Greckiej można będzie podziwiać koszulki zaprojektowane przez naszych uczniów reklamujące ich ulubione książki. Mile widziane przebrania uczniów w postacie z bajek, baśni lub bohaterów innych książek.

Organizatorzy akcji – czasopismo Biblioteka w szkole zaprasza także do udziału w konkursie fotograficznym:

Jeśli weźmiesz w nim udział pochwal się swoim zdjęciem także w szkole  – przynieś wydrukowane zdjęcie do szkolnej biblioteki na ulicy Greckiej.