Bal karnawałowy klas IV-VII

Tegoroczny bal karnawałowy klas IV-VII odbędzie się w budynku przy ul. Szkockiej 64 w Auli. Poczęstunek każda klasa przygotowuje w wyznaczonej sali na II piętrze:s.223 IVa,IVb s.224 IVd,IVe s.225 IVc,Va s.226 Vb,Vc s.210 VIa,VIb s.211 VIc,VIIa s.212 VIIb,VIIc. Pierwsze dwie lekcje odbywają się wg planu. Uczniowie klas IV i V wraz z nauczycielami, z którymi mają zajęcia na 3.godz. lekcyjnej, udają się na Szkocką do wyznaczonych sal, gdzie szykują poczęstunek. O godz. 10.00 wszyscy schodzimy do Auli i bawimy się pod opieką nauczycieli, z którymi klasy mają lekcje wg planu. Muzykę przygotował dla Was dj Marcin, konkursy koleżanki i koledzy z Gimnazjum. Będą nagrody!!! Zabawa trwa do godziny 13.00. Potem sprzątamy po sobie i o 13.30 udajemy się do domu na zasłużony odpoczynek po dobrej zabawie.