Wolontariat wymiata na osiedlu

Trochę dosłownie, trochę w przenośni, ale wymiatamy na osiedlu. Za nami kolejne w tym roku szkolnym sprzątanie. Tym razem mogliście nas zobaczyć w okolicach budynku szkoły przy ul. Szkockiej i tradycyjnie na działkach. Tak aktywnie spędziliśmy nasze święto 14 października, czyli Dzień Edukacji Narodowej. P. Gromala zagospodaruje każdą naszą wolną chwilę na działanie. Nie narzekamy, zawsze jesteśmy gotowi do pomocy. Wśród wolontariuszy znaleźli się ochotnicy z 7a, 8a, 8b, 8c i 8d, których wspomogła Marianka z 4b wraz z tatą, p. Tomaszem. To jeszcze nie wszystko – okazuje się, że w naszym wolontariacie jest dwójka niezwykłych pomocników, pieski Zarka (pupilka Gabi i Wiki z 8b) oraz Hiro (podopieczny Mateusza z 8a).