1000 KSIĄŻEK DO SZKOLNEJ BIBLIOTEKI – głosuj od poniedziałku 2 X !!!

hp

W ogólnopolskim konkursie Empiku  TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ naszą szkołę reprezentować będzie okładka przygotowana przez Maję, Olę i Eryka z klasy 7c. Od godziny 12.00 w poniedziałek 2 października zachęcamy do oddania głosu na naszą okładkę.

  • Głosuj  na stronie: empik.com/biblioteki
  • By zagłosować zaloguj się bezpłatnie pod adresem empik.com
  • Głosuj codziennie od 02 października 2017 r. od godziny 12:00 do dnia 22 października 2017 r. do godziny 23:59
  • Każdego dnia można oddać jeden głos ze swojego konta
  • Zachęć do głosowania rodzinę i znajomych!!!
    DLA NAS  LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS!!!

grafika_na facebook 940 × 788Wybraliśmy książkę pt. ”Harry Potter i Więzień Azkabanu”, ponieważ jesteśmy wielkimi fanami serii o Harrym Potterze i jesteśmy w tym samym wieku co bohaterowie  tej części. Przygotowania do zrobienia zdjęcia były dobrze zaplanowane i tak samo wykonanie. Na początku wybór otoczenia padł na Park Tysiąclecia, jako że jest on dosyć gęsty. Następnie zdobyliśmy rekwizyty do zdjęcia (każdy dał coś od siebie). Na miejsce wszyscy pojechaliśmy autobusem. Wspólnie znaleźliśmy miejsce do zrobienia fotografii. Było ich kilka, w różnych sceneriach i ujęciach,                                                             wybraliśmy najlepsze. Maja, Ola, Eryk 7c

Prezentujemy także dwie inne, wspaniałe prace przygotowane przez Emilię z 7c i Natalię z 4b.
Bardzo dziękujemy za przygotowanie wszystkich trzech okładek.

KAROLCIA Gdy tylko usłyszałam o konkursie wiedziałam,  że muszę wziąć w nim udział. Kilka dni, wraz z moją Mamą, rozmyślałam nad książką, którą mogłabym przedstawić w pojedynkę. Wybór padł na “Karolcię” Marii Kruger.
Przygotowania nie były długie. Postanowiłam zobrazować scenkę przedstawiającą moment znalezienia przez Karolcię koralika, podczas wyprowadzki do nowego mieszkania. Wystarczyło przygotować parę pudeł i walizki.
Myślę, że pomysł był fajny i pomoże mi on w zdobyciu 1000 książek do naszej szkolnej biblioteki. Natalia 4b
KING SALEM Emilia TomaszewskaOd dawna chciałam zapoznać się bliżej ze światem literatury grozy, a ponieważ moja mama jest jej znawczynią, podsunęła mi pomysł, by zacząć od klasyka gatunku, czyli Stephena Kinga. Wybór padł na jedno z najbardziej znanych jego dzieł – “Miasteczko Salem”. Najlepsze miejsce do czytania w naszym domu, to fotel obok biblioteczki z książkami. Nawet nie trzeba wstawać z miejsca – wystarczy sięgnąć ręką. Jest i poduszka, w którą można się wtulić, gdy akcja przybiera przerażający obrót. Na zdjęciu widać, że w pewnym momencie robi się naprawdę strasznie… Dodatkowo atmosferę podkreśla czarno-biała technika zdjęcia i przytłumione światło lampki. Czas zacząć się bać! Emilia 7c