logo Pomagam.pl
Magdalena Sikora prosi Cię o wsparcie zbiórki
Wyjazd drużyny DI do Kanzas City
poprzez dokonanie wpłaty oraz zaproszenie do pomocy jak największej liczby osób.
Zdjęcie zbiórki <
Jesteśmy uczniami Szkoły Podstawowej. Wygraliśmy Ogólnopolską Olimpiadę Kreatywności i zakwalifikowaliśmy się do Olimpiady Światowej w Kansas. Aby móc tam dotrzeć i wziąć w niej udział potrzebujemy ogromnej kwoty, aż 90000. Musimy opłacić przelot, zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłatę za udział ¦ Zobacz więcej
Zobacz zbiórkę
Czym jest Pomagam.pl ?
Pomagam.pl to strona internetowa, która pozwala organizować zbiórki pieniężne na dowolny cel. Każdego dnia tysiące osób korzysta z Pomagam.pl, aby zebrać pieniądze na potrzeby i marzenia - swoje lub swoich bliskich.
Ta wiadomość została wysłana w imieniu organizatora zbiórki (Magdalena Sikora) przez Pomagam.pl.
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego we Wrocławiu,   ul. Grecka 59,   54-406 Wrocław,   tel. 71 798-68-47,   fax 71 798-43-47
Skip to content