IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW STREFA ZACHÓD WROCŁAW

W dniu 25.09.2024r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej strefa Zachód Wrocław. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Traczyk 8c, Mikołaj Biernacki 8c, Jan Limanówka 8c, Artur Kwoka 8c, Karol Filipiak 8b, Jakub Łącki 8b, Batu Dziuba 8b, Igor Szostak 8a, Jakub Goska 8a, Konstiantyn Shevchenko 7a. W grupie D graliśmy 3 mecze. W pierwszym meczu z SP 25 zremisowaliśmy 2:2 (bramki strzelili: Tomasz Traczyk, Jan Limanówka), drugi mecz przegraliśmy 4:0 z SP 68 i trzeci mecz również nasza drużyna przegrała 4:2 z SP 113 (bramki strzelili: Mikołaj Biernacki i Jakub Łącki). Opiekunem drużyny był Pan Arkadiusz Bukała. Gratulujemy waleczności w czasie gry, pomimo że nie udało nam się wyjść z grupy.