IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW STREFA ZACHÓD WROCŁAW

W dniu 27.09.2024r. odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców strefa Zachód Wrocław. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Aleksander Dzielendziak 6a, Robert Kaliściak 6b, Krystian Adamiak 6b, Karol Bonkiewicz 6b, Jakub Szewczuk 6b, Gustaw Owczarewicz 6b, Tomasz Lis 6 c, Dominik Bołzan 6c, Szymon Wieszczeczyński 6c. W grupie B graliśmy 3 mecze. W pierwszym meczu z SP 24 wygraliśmy 5:1 (bramki strzelili: Dominik Bołzan 2, Krystian Adamiak 2, Tomasz Lis 1), drugi mecz przegraliśmy 4:1 z SP 46 (bramkę strzelił Dominik Bołzan), trzeci mecz nasza drużyna wygrała  4:3 z PRIMUS (bramki strzelili: Aleksander Dzielendziak, Krystian Adamiak, Tomasz Lis i jedna bramka była samobójcza). Wyszliśmy z grupy, ale w kolejnym meczu przegraliśmy 11:0 ze SP 95. Opiekunem drużyny był Pan Arkadiusz Bukała. Gratulujemy zawodnikom zaangażowania w grze i szykujemy się na zawody w przyszłym roku.