Olimpiada Gier Planszowych

Sukces naszych uczniów w Olimpiadzie Gier Planszowych

W poniedziałek 23 października odbyły się kwalifikacje regionalne do drugiej edycji Olimpiady Gier Planszowych IPN.

Olimpiada Gier Planszowych, to ogólnopolski  turniej skierowany do miłośników planszówek.
Tematyka gier planszowych wydawanych przez IPN związana jest z procesem odzyskiwania niepodległości i wysiłkiem zbrojnym polskiego żołnierza.

W głównych miastach Polski, od października do marca, odbywają się kwalifikacje regionalne. Najlepsi będą mogli powalczyć o medale podczas finałowych rozgrywek na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W tegorocznej edycji Olimpiady Gier Planszowych  wzięli udział nasi uczniowie i zdobyli II miejsce w grze ZnajZnak.

Gratulacje dla: Pawła Kląskały z klasy 6c  i Jana Limanówki z klasy 7c.

Uznanie dla pozostałej pary graczy Mikołaja Biernackiego i Igora Jakubiaka z klasy VII c.
Chłopcy dzielnie stawili czoła innym uczestnikom turnieju i godnie reprezentowali naszą szkołę.

GRATULACJE !!!

Iwona Łoś-Franczak