Zapraszamy do rozmowy

Zespół PPP zaprasza do rozmowy o szkole:

1) zachęcamy do kontaktu poprzez użycie skrzynki pocztowej w ramach komunikacji ze szkołą pod poniższym adresem e-mail :
2) 13.05.2021r. o godzinie 16:00 do 17:00 (czwartek) odbędzie się spotkanie online przy udziale psychologa, pedagoga/logopedy i nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z zainteresowanymi rodzicami na platformie Teams.
Link to powyższego spotkania znajdziecie Państwo poniżej (proszę skopiować link do przeglądarki Microsoft Edge lub przez aplikację Microsoft Teams):
3) 18.05. 2021r. (wtorek) Panie psycholog i pedagog/logopeda będą dostępne pod telefonem w ramach  konsultacji telefonicznych w godz. 14-16 pod numerem telefonu szkolnego 71-798-68-47 wraz z wyszczególnionymi końcówkami 140/141 oraz 143.
4) W zakładce Rekrutacja (https://sp28.wroc.pl/rekrutacja/) znajdą Państwo najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące decyzji o wyborze naszej szkoły.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej Rekrutacji 🙂
Zespół Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej