Zaproszenie do Muzeum Architektury na warsztaty dla dzieci

Zapraszamy na ostanie zajęcia towarzyszące wystawie “Picasso, Dali, Goya – Tauromachia – walka byków”

Od Koloseum do Plaza de Toros

TERMINY: 8.11, 9.11, g. 11:00 (w każdy dzień realizowany będzie ten sam temat)

zajęcia trwają do dwóch godzin zegarowych

cena za udział w warsztacie: 5 zł (dziecko)

OPIS: Zapoznanie dzieci z historią obiektów sportowych (areny, stadiony). W czasie zajęć dzieci zapoznają się z tradycją korridy. W części warsztatowej, dzieci w grupach wykonają makietę Plaza de Toros.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo. Prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz dzień, w którym dziecko ma uczestniczyć w warsztacie.
Zajęcia odbywać się będę w sali edukacyjne w Muzeum Architektury. Spotkanie w holu głównym przed 11:00.
Koszt udziału w zajęciach 5 zł od dziecka.

W ramach tej opłaty dziecko może zwiedzić wystawę. Rodzice mogą uczestniczyć w zajęciach bezpłatnie. Jednak, aby zwiedzić wystawę muszę zakupić bilet wstępu.
Koszt udziału dziecka to 5 zł.