Zaproszenie do konkursu “Skrzydlaty eksperyment Ziemi”

Zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w XVI edycji ogólnopolskiego i IX edycji polsko-litewskiego konkursu geologiczno- środowiskowego “Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”.

Zadanie polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej skrzydlatych przedstawicieli różnych grup zwierząt , któych można spotkac w różnych okresach geologicznych. Praca może byc wykonana dowolną techniką na płaszczyźnie.

Termin dostarczenia prac wraz ze zgodą rodziców na odpowiednim formularzu zgłozeniowym 31 marca.

Poniżej wydruk formularza zgłoszeniowego wraz z podpisem opiekunów wyrażających zgodę na udział w konkursie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Ja niżej podpisany (-a) niniejszym wyrażam zgodę na udział w Konkursie oraz oświadczam, że zapoznałem (-am) się z Regulaminem Konkursu i go akceptuję. Oświadczam, że: 1) przystępuję do Konkursu dobrowolnie; 2) złożona w Konkursie praca nie narusza praw osób trzecich , jest mojego autorstwa, a prawo do pracy nie podlega żadnym prawnym ograniczeniom; 3) wyrażam zgodę na upublicznienie w związku z Konkursem moich danych osobowych (imię, nazwisko, wiek/klasa, szkoła) ujawnionych poniżej; 4) majątkowe prawa autorskie do złożonej pracy wraz z wyłącznym prawem do udzielania zezwoleń na wykonywanie zależnego prawa autorskiego, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, przenoszę nieodpłatnie na Organizatora; 5) przyjmuję do wiadomości oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora wskazanych niżej danych osobowych na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu wskazanym w Regulaminie Konkursu. Poniższe dane osobowe podaję dobrowolnie i jestem świadom (-a) przysługującego mi prawa ich poprawy lub zmiany.

Miejscowość _______________, data _________________ podpis1______

regulamin konkursu znajduje się na stronie