Wygrajmy książki do naszej biblioteki szkolnej

1000TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ

Konkurs organizowany jest przez EMPIK. Jako nagrodę szkoła otrzyma 1000 książek do biblioteki.

pierwsza część zadania polega na zrobieniu zdjęcia, na którym dzieci zaaranżują scenkę, która będzie stanowić okładkę dowolnie wybranej książki.

SZKOŁĘ DO KONKURSU ZGŁASZA BIBLIOTEKARZ – NIE UCZNIOWIE/RODZICE/NAUCZYCIELE…

Wyciąg z regulaminu:
Zdjęcie w zaaranżowanej scence z udziałem uczniów, które  ma przedstawiać okładkę dowolnie wybranej książki (w formacie jpeg nie większym niż 5MB), a także krótkie uzasadnienie wyboru tytułu i opis jak przebiegały przygotowania do realizacji fotografii (max do 600 znaków).

cały regulamin na stronie: http://www.empik.com/biblioteki

Gotowe zdjęcia w formacie JPG wraz z uzasadnieniem wyboru tytułu i opisem przygotowań  proszę przesłać na adres:
e.chawar@sp28.wroc.pl

Temat maila: konkurs – okładka
W treści maila wpisać także autora i tytuł książki, nazwiska uczniów zaangażowanych w pracę.

Termin nadsyłania prac: 23 września 2017.